Velikonoční pohlednice "Raz dva"

Na co se hodí žlutý fix? No přece na žloutek! Nevím jak vy, ale já mám Velikonoce spojené hlavně s vajíčky a tak když jsem přemýšlela na letošní podobou velikonočních pohledů, které budu jako každý rok rozesílat rodině, volba byla jasná. Já mám tyto jednoduché motivy v kombinaci s kaligrafií velmi ráda a to, že můžu konečně pořádně využít žluté odstíny brush penů, už je jen bonus.

banner-newsletter-foto@2x

K výrobě těchto pohledů vám stačí jen pár věcí.

Co budete potřebovat:

Postup je jednoduchý, na pohlednici si nejprve předepíšu text, v mém případě Krásné Velikonoce. Poté žlutým brush penem v okolí textu namaluji žlutá kolečka "žloutky" a nakonec tenkým černým linerem domaluji bílek. Na mém pohledu je jak volské oko tak vejce na tvrdo. Video s postupem najdete na mém Instagramu a Facebooku v reels.

Tak co, zkusíte to? A jak se vám tento jednoduchý nápad líbí. A pokud nejste fanoušky vajec, mám pro vás i další nápady s použitím žlutého brush penu.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení