Můj příběh

aneb cesta nadšeného grafika od kaligrafie k vlastnímu e-shopu

Jmenuji se Tereza a odmala ráda tvořím. To asi předurčilo mou životní cestu, díky které mohu nyní hrdě říct: “Mé koníčky jsou mou prací!” Pracuji jako grafik a kaligraf. Tvořím reklamní grafiku, pořádám kurzy moderní kaligrafie Psaní je hraní a nově provozuji i specializovaný e-shop pro začínající kaligrafy BrushPen.cz.

Každý měsíc se setkávám s desítkami lidí na svých kurzech Psaní je hraní pro začátečníky i pokročilé a vím jak vám co nejvíce usnadnit start do světa kaligrafie. Součástí kurzu je povídání o různých typech brushpenů a papírů. Mé vášni pro nakupování papírenského zboží by se asi dalo říkat i posedlost - kdybyste viděli jen to množství fixů, co mám doma… Baví mě objevovat a zkoušet nové brushpeny, pera, inkousty a papíry a dělá mi radost, když se o své zkušenosti mám s kým podělit. I proto nebylo rozhodnutí spustit vlastní e-shop s potřebami pro začínající kaligrafy nikterak složité.

Díky e-shopu BrushPen.cz vám mohu nabídnout to nejlepší. Každý brushpen, který nabízím na e-shopu, totiž znám a používám ho při krasopsaní. Mým cílem je vybudovat nejlépe zásobený e-shop specializovaný na kaligrafii u nás. A věřím, že i vám bude krasopsaní dělat jen radost a začátky pro vás budou, i díky mému e-shopu, co nejsnadnější.

Pokud si nevíte s čímkoliv rady, neváhejte a napište mi na tereza@brushpen.cz, ráda vám s čímkoliv poradím.

 

IMG_3548

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení