Můj příběh

aneb cesta nadšeného grafika od kaligrafie k vlastnímu e-shopu

Jmenuji se Tereza a odmala ráda tvořím. To asi předurčilo mou životní cestu, díky které mohu nyní hrdě říct: “Mé koníčky jsou mou prací!” Pracuji jako grafik a kaligraf. Tvořím reklamní grafiku, pořádám kurzy moderní kaligrafie Psaní je hraní a nově provozuji i specializovaný e-shop pro začínající kaligrafy BrushPen.cz.

Každý měsíc se setkávám s desítkami lidí na svých kurzech Psaní je hraní pro začátečníky i pokročilé a vím jak vám co nejvíce usnadnit start do světa kaligrafie. Součástí kurzu je povídání o různých typech brushpenů a papírů. Mé vášni pro nakupování papírenského zboží by se asi dalo říkat i posedlost - kdybyste viděli jen to množství fixů, co mám doma… Baví mě objevovat a zkoušet nové brushpeny, pera, inkousty a papíry a dělá mi radost, když se o své zkušenosti mám s kým podělit. I proto nebylo rozhodnutí spustit vlastní e-shop s potřebami pro začínající kaligrafy nikterak složité.

Díky e-shopu BrushPen.cz vám mohu nabídnout to nejlepší. Každý brushpen, který nabízím na e-shopu, totiž znám a používám ho při krasopsaní. Mým cílem je vybudovat nejlépe zásobený e-shop specializovaný na kaligrafii u nás. A věřím, že i vám bude krasopsaní dělat jen radost a začátky pro vás budou, i díky mému e-shopu, co nejsnadnější.

Pokud si nevíte s čímkoliv rady, neváhejte a napište mi na tereza@brushpen.cz, ráda vám s čímkoliv poradím.

 

IMG_3548