Objednávky odesíláme bez omezení, v případě dotazů mě kontaktujte na e-mail tereza@brushpen.cz

Doprava a platba


Naše zásilky jsou balené s respektem k přírodě

ico-recyVšechny zásilky se snažíme balit ekologicky a bez plastů. Proto používáme recyklované a znovu recyklovatelné papírové kartony, papírové lepící pásky, papírové výplně případně znovu používáme výplně, které dostaneme se zbožím od našich dodavatelů. Dají se tedy jednoduše znovu recyklovat nebo mít po ruce k dalšímu využití.

Doprava Česká republika

Zásilkovna: 59 Kč
Doručení na vybrané výdejní místo Zásilkovny do 1-3 dnů od odeslání zásilky. Stačí vám kód z SMS /e-mailu, nepotřebujete průkaz totožnosti - může vyzvednout třetí osoba.

Zásilkovna - Doručení na adresu: 79 Kč

Kurýra vybere Zásilkovna podle aktuální vytíženosti kurýrů ve vašem regionu. Balíček doručí DPD, In time nebo jiný dopravce do 1-3 dnů.
Vzhledem k aktuálnímu vytížení přepravců může být v případě vyčerpání maximálního denního limitu kurýrů a nemožnosti předání zásilky k Doručení na adresu, vaše zásilka bude doručena na nejbližší výdejní místo.

PPL - doručení na adresu: 109 Kč
Doručení do 2 dní. Upozornění na čas doručení předem přes SMS zprávu, v případě nezastižení doručení následující den.

Doručení na dobírku: 25 Kč

DOPRAVA ZDARMA pro objednávky nad 1000 Kč nebo €38.

Doprava Slovensko

Zásielkovňa: €2,75
Doručení na vybranou pobočku do 1-3 dnů od odeslání zásilky. Stačí vám kód z SMS /e-mailu, nepotřebujete průkaz totožnosti - může vyzvednout třetí osoba.

Zásielkovňa - Nejlevnější doručení na adresu: €5
Balíček doručí vybraný dopravce do 1-2 dní. Kurýra vybere Zásilkovna podle aktuální vytíženosti kurýrů ve vašem regionu.

Slovenská pošta - doručení na adresu: €5
Dodání do 1-3 dnů.

Doručení na dobírku: €1
 

Možnosti platby

    • online přes platební bránu ThePay. Je to bezpečný platební systém, který spojuje dohromady všechny nejpoužívanější platební metody na českém trhu - u nás platba kartou a expresní převod.
    • online přes platební bránu PayPal
    • bezhotovostně převodem na bankovní účet č.: 2101776472/2010, pro zahraniční platbu využijte IBAN CZ3920100000002101776472 
    • dobírkou v hotovosti při převzetí zboží
  • v hotovosti nebo platební kartou při osobním odběru na výdejně zásilek

Odeslání objednávek

Objednávky přijaté v pracovní den do 9:00 zpravidla odesíláme ještě tentýž den, nejdéle však druhý den od přijetí objednávky. Pokud objednáte zboží o víkendu nebo ve svátek, budeme vaši objednávku odesílat následující pracovní den.

Pokud zvolíte platbu převodem na účet, odesíláme zásilku po přijetí platby na náš účet.

V případě, že některé zboží nebude skladem, budeme vás kontaktovat na vámi zadaný e-mail nebo telefon, abychom společně našli vhodné řešení.