Doprava a platba


Naše zásilky jsou balené s respektem k přírodě

ico-recyVšechny zásilky se snažíme balit ekologicky a bez plastů. Proto používáme recyklované a znovu recyklovatelné papírové kartony, papírové lepící pásky, papírové výplně případně znovu používáme výplně, které dostaneme se zbožím od našich dodavatelů. Dají se tedy jednoduše znovu recyklovat nebo mít po ruce k dalšímu využití.

Doprava Česká republika

Zásilkovna: 69 Kč
Doručení na vybrané výdejní místo Zásilkovny do 1-3 dnů od odeslání zásilky. Stačí vám kód z SMS /e-mailu, nepotřebujete průkaz totožnosti - může vyzvednout třetí osoba.

Zásilkovna domů: 99 Kč

Kurýr Zásilkovny vám zboží doručí na vámi zadanou adresu. O čase doručování vás bude informovat přímo Zásilkovna, a to prostřednictvím SMS a e-mailu. V den doručování obdržíte 6místné heslo k vydání zásilky, které nahlásíte řidiči.

PPL - doručení na adresu: 109 Kč
Doručení do 2 dní. Upozornění na čas doručení předem přes SMS zprávu, v případě nezastižení doručení následující den.

Doručení na dobírku: 35 Kč

DOPRAVA ZDARMA pro objednávky nad 1500 Kč.

 

Možnosti platby

    • online přes platební bránu ThePay. Je to bezpečný platební systém, který spojuje dohromady všechny nejpoužívanější platební metody na českém trhu - u nás platba kartou a expresní převod.
    • platební kartou
    • bezhotovostně převodem na bankovní účet
    • dobírkou v hotovosti při převzetí zboží
  • v hotovosti nebo platební kartou při osobním odběru na výdejně zásilek

Odeslání objednávek

Objednávky přijaté v pracovní den do 10:00 zpravidla odesíláme ještě tentýž den, nejdéle však druhý den od přijetí objednávky. Pokud objednáte zboží o víkendu nebo ve svátek, budeme vaši objednávku odesílat následující pracovní den.

Pokud zvolíte platbu převodem na účet, odesíláme zásilku po přijetí platby na náš účet.

V případě, že některé zboží nebude skladem, budeme vás kontaktovat na vámi zadaný e-mail nebo telefon, abychom společně našli vhodné řešení.