Krasopsaní – Vánoční předlohy ke stažení

Červené mašle, světýlka, dárky, cukroví … Co to všechno asi může znamenat? No přece to, že jsou tu Vánoce! Pro mne jedno z nejkrásnějších období roku. Neodmyslitelnou součástí Vánoc je pro mne tvoření vánočních přání a balení dárků. A k tomu se skvěle hodí moderní kaligrafie. Tato krásná písmenka jsou přímo zrozena k tomu, aby ohlašovala Vánoce a dělala radost vám i adresátům vašich vánočních přání.

banner-vanoce_01

Vánoční krasopísanka ke stažení

Krasopsaní chce trénink a nejlépe se trénuje s pomocí předloh a proto jsem si pro vás připravila tuto vánoční písanku. Je tu pro všechny, co mají chuť pustit se do vánočního tvoření, písanka je on-line a úplně zdarma. Na následujících stranách naleznete spoustu předepsaných vánočních motivů na přání, jmenovky a dárky. Užijme si ten pocit a radost z tvoření a oslňme ostatní svoji kreativitou a vlastnoručně vyrobenými dárky. Tvořit můžete i se svými blízkými a společně si tak vychutnat nezaměnitelnou vánoční atmosféru. O tom totiž ty pravé Vánoce jsou.

Vánoční krasopísanka ke stažení zde

Pro tuto písanku se skvěle hodí brush peny s malým a se středně velkým hrotem, například Pitt Artist brush od Faber-Castell, Brush 68 od STABILO, UniPin brush nebo Fudenosuke od Tombow.

Na akvarelové efekty se nejlépe hodí BrushMarker od Karin.

   

banner-vanoce_02

Krasopsaní – jména

A co by to bylo za dárky bez jmenovek. A na jmenovku patří jméno a tak tady naleznete krasopisné předlohy různých jmen.

Pokud se mi přeci jen chcete trochu odměnit za materiál, který máte právě před sebou, nakupte si potřebu pro tvoření a krasopsaní u mě na e-shopu brushpen.cz.

Jména ke stažení 1.

Jména ke stažení 2.

Jména ke stažení 3.

A jak to může vypadat?

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení