Písanka moderní kaligrafie Flourishing 2.díl

359 Kč
Skladem

Tato písanka je určená všem, kteří milují ozdobné písmo, kudrlinky a smyčky. Díky této písance se naučíte speciální techniku Flourishing, díky níž budou vaše přání a jmenovky jedinečné a nezapomenutelné. 

Detailní informace

Pomoc s výběrem
Pomoc s výběrem
nevíte si rady s výběrem brush penu nebo papíru? Napište si o radu.
Rychlé doručení
Rychlé dodání
Vím, že se na balíček těšíte a tak je rychlé odeslání samozřejmostí.
Doprava od 69,- Kč
Doprava od 69,- Kč
u objednávek nad 1 500 Kč jde poštovné na můj účet.

Detailní popis produktu

Na stránkách této písanky najdete vše, co potřebujete k tréninku psaní a kaligrafie, a pro začátek vám postačí brush pen s malým hrotem, jako je například Fudenosuke Hard od Tombow nebo UniPin Fine Brush Pen. K psaní můžete také použít kaligrafické pero s flexibilním hrotem.

Čeká na vás 36 stránek plných tahů, písmenek a kudrlinek. 

Jedná se o druhý díl a je potřeba znát základy kaligrafie. Pokud si je chcete zopakovat nebo to vzít od začátku, doporučuji první díl Písanku moderní kaligrafie pro začátečníky.

Co je Flourishing

Flourishing se v kaligrafii používá ke zdůraznění, vylepšení a obohacení estetického dojmu z napsaného textu. Tato technika umožňuje kaligrafovi vyjádřit kreativitu, dovednosti a styl v jeho psaní. Flourishing může být použit jako dekorativní prvek v nápisech, dopisech, certifikátech, pozvánkách, uměleckých dílech a dalších kaligrafických projektech. Při použití flourishingu v kaligrafii je důležité mít správnou kontrolu nad pohybem pera a dobrou představivost pro vytváření harmonických a vyvážených zdobných prvků. Kaligraf může použít různé techniky a styly flourishingu, které odpovídají jejich vlastnímu vkusu a účelu díla. Tato písanka vyučuje základy zdobení písma, konkrétně na příkladech tradičního kaligrafického stylu jako je Copperplate. Techniky, které se v této písance naučíte, vám pomohou zdobit vaši vlastní písmo, bez ohledu na styl, který používáte, nebo na nástroje, se kterými pracujete.

Doplňkové parametry

Kategorie: Písanka
Formát: A4

Moderní kaligrafie – Jakou vybrat písanku?

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: