Písanka moderní kaligrafie pro začátečníky Brush pen Artmagico Medium k písance ZDARMA

Začátečník Brush pen ZDARMA
Značka: Letteria
399 Kč –15 %
Písanka moderní kaligrafie pro začátečníky  Brush pen Artmagico Medium k písance ZDARMA
399 Kč –15 % 339 Kč
Skladem

Detailní informace

Pomoc s výběrem
Pomoc s výběrem
nevíte si rady s výběrem brush penu nebo papíru? Napište si o radu.
Rychlé doručení
Rychlé dodání
Vím, že se na balíček těšíte a tak je rychlé odeslání samozřejmostí.
Doprava od 59,- Kč
Doprava od 69,- Kč
u objednávek nad 1 200 Kč jde poštovné na můj účet.

Detailní popis produktu

 Nová písanka Psaní je hraní není jen písanka moderní kaligrafie, ale i učebnice a pracovní sešit v jednom, takže je to cvičebnice. Je určena pro všechny co se chtějí naučit krasopsát, pro nadšené i věčné začátečníky a i pro ty mírně pokročilé. Do nové cvičebnice moderní kaligrafie jsem sepsala vše co o moderní kaligrafii vím. Na 56 stranách se naučíte základní techniku, celou malou a i velkou abecedu, kompozice, bounce lettering, flourishing a budete pracovat i na hledání vlastního stylu. Dozvíte se i o pomůckách a mnohem víc.

Tato krasopísanka vás nejenom naučí základy moderní kaligrafie ,ale stane i vašim průvodcem při trénování. Z vlastní zkušenosti totiž vím, že najít si čas na trénink a inspiraci pro psaní je to nejtěžší a tak jsem celou cvičebnici vytvořila tak, aby vám nabízela různé tipy a triky pro další trénink. Naleznete tam i odkazy na instruktážní videa. 

V cvičebnici/písance moderní kaligrafie naleznete jak předlohy pro obtahování, tak dostatek prostoru pro vaše vlastní cvičení a krasopsaní.

Vše co budete potřebovat je jen brush pen Stabilo 68, který je v ceně písanky a chuť poznat svět kaligrafie a brush letteringu. Písanka je barevně vytištěná na jemném a hladkém papíře prémiové kvality a čeká vás 56 stran teorie a cvičení. 

Pro další trénink a cvičení si můžete pořídit blok pro trénink moderní kaligrafie, který jsem vytvořila. A pokud hned na startu toužíte po větším počtu brush penů, můžete vybírat z těchto, které jsou s písankou kompatibilní.

Stabilo Brush pen 68

Sakura Koi Coloring Brush

BrusshAbles od Kuretake

Brush peny s menším hrotem:

UniPin Brush pen

Pentel Sign Pen

Brush peny s měkým hrotem:

Real Brush Clean Color

Doplňkové parametry

Kategorie: Písanka
Formát: A4

Moderní kaligrafie – Jakou vybrat písanku?

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: